"A Day in the Life of" Program

"A Day in the Life of" seria wirtualnych eventów dla Polek i o Polkach pracujących w Dolinie Krzemowej

Zapraszamy na najnowszą serię spotkań Polish Professional Women of Silicon Valley

- “A Day in the Life of...”.

 

Seria “A Day in the Life of...” to cykl spotkań online z kobietami polskiego pochodzenia, pracującymi w Dolinie Krzemowej, w czołowych światowych firmach. Pomimo tego, że marki, które reprezentują są powszechnie znane, wiedza o wewnętrznym środowisku tworzących je organizacji nie jest tak łatwo dostępna. Tymczasem to tam właśnie powstają najbardziej innowacyjne stanowiska pracy, nowe strategie zarządzania projektami i produktami, wprowadzane są kreatywne narzędzia komunikacyjne i integracyjne.   

 

Każde ze spotkań z serii będzie miało swojego gościa specjalnego z grona PPWSV. Lista występujących osób jest skomponowana w taki sposob, żeby każdy speaker reprezentował inną profesję oraz inną branżę. Wspólnym mianownikiem dla całej edycji będzie to, że bohaterem poszczególnych spotkań będzie zawsze jedna osoba z grona Polish Professional Women of Silicon Valley, która w czasie godzinnego spotkania podzieli się swoimi doświadczeniami zawodowymi, przedstawiając realia pracy w sercu Doliny Krzemowej. 

 

Główny koncept polega na pokazaniu zwykłego dnia z życia, zarówno jego najbardziej ekscytujące strony jak i największe wyzwania. Naszym wyróżnikiem będzie natomiast to, co najcenniejsze w spotkaniach PPWSV, czyli atmosfera swobody, serdeczności i otwartości.

Bezpłatne spotkania odbywać się będą online (zarejestrowane osoby otrzymają link do aplikacji Zoom) a skrócone nagrania oraz notatki z nich dostępne będą na stronie internetowej.  

Zapisz się na nadchodzący event 24.09.2020

Jesteś Polką mieszkającą w Dolinie Krzemowej? 

Najbliższy event

A Day in the Life of EVENT MARKETING MANAGER

Patrycja (Pat) Ratajewska, Wrike 

24.09.2020, 18:30 PST

(25.09.2020, 3:30 CEST)

adayinthelifeof-polish-professional-wome

Patrycja Ratajewska pracuje jako Marketing oraz Event Project Manager w firmie Wrike w San Jose, w Kalifornii. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w event marketingu oraz program managemencie dla marek konsumenckich oraz branży high-tech, prowadząc projekty zarówno w Europie jak i Stanach Zjednoczonych. Zależy jej na kreowaniu wyjątkowego doświadczenia użytkownika, które przyczynia się do kreowania popytu, generowania ROI oraz budowania długotrwałej relacji z klientami.

W Wrike poświęca czas również na ulepszanie procesów oraz motywowanie zespołu do podwyższania efektywności oraz jakości tworzonych inicjatyw.

Patrycja mieszka w San Jose wraz z mężem, dwoma córkami oraz, już niebawem, nowym szczeniakiem.

Dołącz do wydarzenia, by poznać Patrycję oraz dowiedzieć się, jak wygląda praca Event Marketing Managera w Dolinie Krzemowej. 

Poprzednie eventy z serii przedstawiającej dzień z życia w pracy w Dolinie Krzemowej

joanna-lorincz-adayinthelifeof-ppwsv.jpg

A Day in the Life of SCRUM MASTER

Joanna Lorincz, Workday

27.08.2020 odbył się pierwszy event z serii, którego gościem była Joanna, Software Quality Assurance Engineer & Scrum Master w firmie Workday w Pleasanton, w Kalifonii. Joanna opowiedziała m.in. o tym co zainteresowało ją we frameworku scrum, jakie umiejętności wykorzystuje do pracy jako Scrum Master, co ceni sobie w pracy w firmie Workday, o strukturze swojego dnia pracy, o oprogramowaniach oraz narzędziach jakie wykorzystuje, przydatnych pojęciach oraz cennych doświadczeniach z jej pracy. 

Bądźmy w kontakcie

Chciałbyś nawiązać współpracę z Polish Professional Women of Silicon Valley lub dowiedzieć się wiecej o naszych działaniach? Z chęcią porozmawiamy! Wyślij wiadomość tutaj lub na contact@ppwsv.com.

Sprawdź nasze kanały społecznościowe (LinkedIn, Facebook, Instagram).